Jadę na Ursynalia!!!

Jadę na Ursynalia!!! post thumbnail image

Sezon juwenaliowych imprez pomału dobiega końca. Na pewno niedaleko was odbył się jakiś przemarsz studentów ulicami miasta, były tematyczne imprezy w klubach dla żaków, a pod chmurką w lokalnych amfiteatrach/parkach można było się wybrać na jakiś koncert – mniejszej lub większej gwiazdy. Teraz czekamy na wielki finał tego wszystkiego, zanim studenci siądą do podręczników i zaczną walczyć o przetrwanie podczas sesji. A finał w stolicy będzie znów ze wszech miar potężny. Ursynalia w Warszawie wciąż są – i jeszcze długo będą – największą studencką imprezą w Polsce. Widzimy się tam za tydzień

Impreza organizowana przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie dorobiła się naprawdę pokaźnej renomy. Jest to pierwszy festiwal juwenaliowy robiony na tak olbrzymią skalę. Na imprezie odbywającej się corocznie na kampusie SGGW zagrały takie zespoły jak Slayer, HIM, Nightwish, Limp Bizkit, Modestep, Guano Apes, Mastodon, Gojira, Parov Stelar, Awolnation, Korn, Simple Plan, Alter Bridge, Motorhead, ale też nie brakuje miejsca dla polskich klasyków jak Coma, Luxtorpeda, My Riot, Kazika Staszewskiego w rożnych wcieleniach oraz pana, który swoją twarzą, muzyką i rogami od lat firmuje imprezą – Michała Jelonka.

Co zobaczymy na Ursynaliach 2015 w dniach 29-30 maja? Guano Apes powracają z najnowszym albumem, po raz pierwszy na imprezie zagra symfoniczna Epica, za sprawą Skindreda, Napalm Death i Hatebreed poczujemy ogień ze sceny… a zresztą – sami zobaczcie! Bilety – w cenach naprawdę śmiesznych, jak na festiwal z takim rozmachem – do kupienia w Ticketpro.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

ursynalia rozpiska godzinowe

DO ZOBACZENIA NA KAMPUSIE SGGW!

Processed with VSCOcam with m5 preset