Polecam posłuchać Shantelle – na żywo!

Polecam posłuchać Shantelle – na żywo! post thumbnail image

Pamiętacie może jak rok temu pisałem wam o Shantelle Monique – niesamowicie zdolnej wokalistce soul-folkowej? Dokładnie rok temu ukazał się jej debiutancki album – Sequioa, który mnie wprost oczarował. I teraz jestem skłonny namówić was, byście również się dali ponieść jej urokowi. Wokalistka już niedługo wystąpi (ponownie) w Polsce!

Zeszłoroczna polska trasa okazała się być dużym sukcesem, dlatego też artystka w kwietniu powraca do Polski z kilkoma koncertami. Artystka zagra w czterech polskich miastach:
16.04 WARSZAWA
17.04 STAROGARD GDAŃSKI
18.04 SZTUM
19.04 ELBLĄG

Płyta Sequioa cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem słuchaczy, a wokalistka poprzez swoje utwory i barwę głosu kojarzona jest przez słuchaczy z Imany, Ayo a nawet Sarą Tavares – a mi się mocno kojarzy z Lauryn Hill. W takiej też stylistyce muzycznej Shantelle się porusza. Artystka pochodzi z Miami, jednakże od kilku lat mieszka w Paryżu gdzie koncertuje ze swoim składem, jak i z chórem gospel oraz grupą a’cappella „Talizman”, z którą wydała dwie płyty.

Shantelle koncertowała w wielu krajach, między innymi w USA, Francji, RPA, Ekwadorze, Komorach oraz w Polsce. Nasz kraj spodobał jej się tak bardzo, że w 2013 postanowiła tutaj nagrać swoją solową płytę wraz z polskimi muzykami. W zeszłym roku Shantelle zagrała kilka koncertów w Polsce i miałem przyjemność usłyszeć ją podczas wspaniałego występu w gdańskim Teatrze w Oknie. Artystka na żywo świetnie eksponuje swój głos, a słuchacze dookoła są wręcz urzeczeni – dlatego serdecznie polecam posłuchać tego unikatowego śpiewu na własne uszy! Sami zresztą sprawdźcie:

Więcej informacji o polskich koncertach Shantelle – łącznie z dokładnymi miejscami gdzie zagra i cenami biletów znajdziecie TUTAJ.