KONKURS – wygraj bilety na Hoop Likes Festival w Gdańsku!

KONKURS – wygraj bilety na Hoop Likes Festival w Gdańsku! post thumbnail image

music zoneO zbliżającym się wielkimi krokami Hoop Likes Festival – Festiwalu Ludzi Internetu już wam raz wspominałem, kiedy to próbowałem zgadnąć jakie pojawią się muzyczne gwiazdy. Miałem naprawdę niezłego nosa, bo na dziewięć artystów/zespołów odgadłem aż trójkę – Karolinę Czarnecką, CeZika oraz Margaret. A oprócz nich, 26 i 27 września w AmberExpo zagrają również Ifi Ude, Grubson, Kamil Bednarek, The Dumplings, Young Stadium Club oraz zespół Dawida Podsiadło – Curly Heads.

fashion zoneJednak Hoop Likes Festival to nie tylko muzyka – chociaż wiadomo, mnie to najmocniej tam pociąga. Ale… Na festiwalu będzie też prężnie działała strefa mody – Fashion Zone. Zobaczymy pokazy kolekcji młodych, polskich projektantów m.in. Macieja Sieradzky’ego, Małgorzaty Dudek czy najnowszej kolekcji marki Sinsay – jednego z patronów festiwalu. A swoje przybycie na imprezę potwierdziły najsłynniejsze polskie blogerki modowe – Maffashion, Jessica Merdeces oraz Radzka. game zone

A jak mowa o festiwalu związanym z internetem – to musi być też o graniu! W strefie Game Zone będzie można zagrać w Battlefielda, Fifę czy w Counter Strike m.in. z Remiguszem „Rock Alone” Maciaszkiem,  a także z Sylwestrem Wardegą, którego ostatni prank z gigantycznym pso-pająkiem obejrzało już prawie 90 milionów internautów! Takiej kolejnej okazji nie będzie – a na pewno nie tak prędko… Niebywałą ciekawostką jest też strefa… kulinarna – Food Zone, gdzie oprócz Piotra Ogińskiego z kanału Kocham Gotować oraz Ewy z Red Lipstick Monster, w rolę kucharza wcieli się również sam Czesław Mozil – dyrektor artystyczny Likes Festival! Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać co dobrego wysmaży nam śpiewający Czesław! Aha, to jeszcze nie wszystko – na festiwalu pojawią się również takie internetowe fejmy jak Abstrachuje, Człowiek Warga (Z Dupy) czy Łukasz Jakóbiak (20m² Łukasza)!

Nie ma co – zapowiada się wyjątkowe wydarzenie nie tylko na mapie Gdańska, ale również na festiwalowej mapie Polski! Możecie tam być, bowiem…

[KONKURS!]

We współpracy z organizatorami festiwalu, mam do rozdania dla was pięć podwójnych zaproszeń na Hoop Likes Festival 2014. Co macie zrobić żeby je dostać?

Po prostu  napiszcie mi w komentarzu, która z ogłoszonych gwiazd waszym zdaniem NIE PASUJE do Likes Festival i dlaczego. Autorzy pięciu najciekawszych odpowiedzi otrzymają wejściówki na Likes Festival – dla siebie oraz osoby towarzyszącej. WAŻNE – podpiszcie komentarz imieniem i nazwiskiem (najlepiej logując się na Disqusa poprzez FB)  lub/oraz zostawcie adres e-mail, żebym mógł was powiadomić o zwycięstwie.

Macie czas do końca niedzieli, tj. 21 września do godziny 23:59.
Powodzenia i do zobaczenia za tydzień w hali Amber Expo!!!

 

AKTUALIZACJA [22.09, 00:20]
I mamy zwycięzców. Na Likes Festival wraz z osobą towarzyszącą będą mogli się wybrać:
Radosław Grabowski
Marcin Major
Mateusz Nagórski
Patryk Ferenc
Joanna Frycza.
Zaglądajcie na skrzynki mailowe – najpóźniej do środy dostaniecie ode mnie informację o sposobie odbioru wejściówek na festiwal!

Zwycięzcom serdecznie gratuluję!