Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Podziękowania.

To nietypowe aby umieszczać na głównej stronie podziękowania? Może. Ale w tym wypadku po prostu muszę.

O blogowaniu muzycznym myślałem setki razy i tyle samo razy się za to zabierałem. Przeleciałem chyba wszystkie możliwe platformy blogowe, pisałem zarówno recenzje, jak i luźne przemyślenia. Za każdym razem wygrywał słomiany zapał. Ostatnio nawet nie miałem możliwości się za to zabrać z powodów technicznych. Ale jednak piszę teraz.

I tutaj jest specjalne miejsce dla specjalnych osób. Osób, bez których o muzycznym pisaniu mógłbym obecnie jedynie marzyć.
A te osoby to tzw. Drużyna T.

Przeżyłem wtedy największy szok życia. Kilka osób które mnie wtedy ledwo poznało, a moje spotkania z nimi można było policzyć na palcu jednej ręki (mało tego, jeszcze wtedy część z nich mnie na oczy nie widziała!), postanowiło zrobić coś dobrego dla mnie. Zrobili to wtedy, gdy już kompletnie traciłem wiarę w zwykłą ludzką dobroć. Wierzyli we mnie, chcieli bym pisał, bym się realizował w tym co najmocniej kocham. Szkoda, że słowo „dziękuję” nie potrafi wszystkiego wyrazić. Ale jestem w stanie powiedzieć tylko tyle.

Dziękuję bardzo, Drużyno T. Kocham was.

I oczywiście podziękowania dla ekipy zenbox.pl za hosting i miejsce na serwerze na moje wypociny, oraz dla ekipy Projekt PR za pomoc w ogarnianiu technik nikczemnego HTMLu.  Dzięki stokrotne!